  • DNFF120BK230
DNFF120BK230
advertisement
Manufacturer No:
DNFF120BK230
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
HK JDW NO:
348-DNFF120BK230
Package:
Datasheet:
Description:
FAN KIT 120MM BLACK 230VAC 5PCS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DNFF120BK230
  • Weight
    2lbs 907.2g
  • Published
    2009
  • Series
    DNFF
  • Size / Dimension
    5.91Lx5.91W x 2.41 H 150.1mmx150.1mmx61.2mm
  • Type
    Fan
  • Voltage - Input
    230VAC
  • Specifications
    Fan, AC, Square, 105 CFM
  • Bearing Type
    Ball
  • Air Flow
    105 CFM
  • Height
    61.214mm
  • Length
    150mm
  • Width
    61.3mm