  • DLW5BTH101TQ2K
DLW5BTH101TQ2K
advertisement
Manufacturer No:
DLW5BTH101TQ2K
HK JDW NO:
535-DLW5BTH101TQ2K
Datasheet:
DLW5BTH101TQ2K
Description:
CMC 4A 2LN 100 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
DLW5BTH101TQ2K
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    DLW5B
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Impedance
    100Ohm
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    13mOhm
  • Current Rating (Max)
    4A
  • Impedance @ Frequency
    100Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.098 2.50mm