  • DLW5ATN401SQ2L
DLW5ATN401SQ2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW5ATN401SQ2L
HK JDW NO:
535-DLW5ATN401SQ2L
Datasheet:
DLW5ATN401SQ2L
Description:
CMC 2A 2LN 400 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
DLW5ATN401SQ2L
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Weight
    149.997327mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    DLW5A
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
  • Tolerance
    40%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    400Ohm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Composition
    Wirewound
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    2
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    400Ohm
  • Max DC Current
    2A
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Rated Current
    2A
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    34mOhm
  • Impedance @ Frequency
    400Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    50V
  • Height
    2.2mm
  • Length
    5mm
  • Width
    3.6mm