  • DLW5ATH501MQ2K
DLW5ATH501MQ2K
advertisement
Manufacturer No:
DLW5ATH501MQ2K
HK JDW NO:
535-DLW5ATH501MQ2K
Datasheet:
DLW5ATH501MQ2K
Description:
CMC 2A 2LN 500 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
DLW5ATH501MQ2K
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    DLW5A
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Impedance
    500Ohm
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    34mOhm
  • Current Rating (Max)
    2A
  • Impedance @ Frequency
    500Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.093 2.35mm