  • DLW5ATH500MQ2L
DLW5ATH500MQ2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW5ATH500MQ2L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLW5ATH500MQ2L
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
DLW5ATH500MQ2L
Description:
COMMON MODE CHOKE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLW5ATH500MQ2L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DLW5A
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Impedance
    50Ohm
  • Filter Type
    Power, Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    13mOhm
  • Current Rating (Max)
    4A
  • Impedance @ Frequency
    50Ohm @ 100MHz
  • Height (Max)
    0.093 2.35mm