  • DLW44SN172SK2L
DLW44SN172SK2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW44SN172SK2L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLW44SN172SK2L
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
DLW44SN172SK2L
Description:
CMC 1.5A 2LN 1.7 KOHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLW44SN172SK2L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    TO BE DISCONTINUED (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DLW44
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    60V
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    84mOhm
  • Current Rating (Max)
    1.5A
  • Impedance @ Frequency
    1.7kOhm @ 100MHz
  • Height
    1.4986mm