  • DLW21SZ900HQ2L
DLW21SZ900HQ2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW21SZ900HQ2L
HK JDW NO:
535-DLW21SZ900HQ2L
Datasheet:
DLW21SZ900HQ2L
Description:
CMC 280MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Step5Bar-code shipping tag
DLW21SZ900HQ2L
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.047W 2.00mmx1.20mm
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    410mOhm
  • Current Rating (Max)
    280mA
  • Impedance @ Frequency
    90Ohm @ 100MHz
  • Output Impedance
    90Ohm Ω
  • Insulation Resistance-Min
    10MOhm
  • Height (Max)
    0.055 1.40mm