  • DLW21HN670SQ2L
DLW21HN670SQ2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW21HN670SQ2L
HK JDW NO:
535-DLW21HN670SQ2L
Datasheet:
DLW21HN670SQ2L
Description:
Ind Common Mode Choke Wirewound 67Ohm 25% 100MHz 330mA 0805 Embossed T/R
Step5Bar-code shipping tag
DLW21HN670SQ2L
  • Weight
    8.986799mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.047W 2.00mmx1.20mm
  • Tolerance
    25%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Composition
    Wirewound
  • Voltage - Rated
    50V
  • Additional Feature
    OPEN MAGNETIC ONE CIRCUIT TYPE
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    125V
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Shielding
    Unshielded
  • Number of Functions
    2
  • Depth
    1.4mm
  • Current Rating
    330mA
  • Frequency
    100MHz
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    67Ohm
  • Current
    330mA
  • Max DC Current
    330mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • DC Current
    330mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    350mOhm
  • Self Resonant Frequency
    100MHz
  • Impedance @ Frequency
    67Ohm @ 100MHz
  • Insulation Resistance-Min
    10MOhm