  • DLP11SA670HL2L
DLP11SA670HL2L
advertisement
Manufacturer No:
DLP11SA670HL2L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLP11SA670HL2L
Package:
0504 (1210 Metric), 4 Lead
Datasheet:
DLP11SA670HL2L
Description:
Common Mode Chokes Dual 67Ohm 100MHz 150mA SMD Embossed T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLP11SA670HL2L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0504 (1210 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DLP11
  • Size / Dimension
    0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    67Ohm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Packing Method
    TAPE AND REEL
  • Number of Functions
    2
  • Depth
    1.1mm
  • Case Code (Metric)
    1210
  • Case Code (Imperial)
    0504
  • Test Frequency
    100MHz
  • Impedance
    67Ohm
  • Current
    150mA
  • Max DC Current
    150mA
  • Filter Type
    Signal Line
  • DC Current
    150mA
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1.5Ohm
  • Impedance @ Frequency
    67Ohm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    5V