  • DF18CC1-13.500MHZ-T
DF18CC1-13.500MHZ-T
advertisement
Manufacturer No:
DF18CC1-13.500MHZ-T
Manufacturer:
MMD Components
HK JDW NO:
3954-DF18CC1-13.500MHZ-T
Package:
Description:
Crystal 13.5MHz ±15ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R