  • DEA162450BT-2169A4
DEA162450BT-2169A4
advertisement
Manufacturer No:
DEA162450BT-2169A4
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-DEA162450BT-2169A4
Package:
0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Description:
Signal Conditioning BP FLTR 2.4GHz BP=1000MHz IL 3dB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DEA162450BT-2169A4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGN) (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
  • Number of Pins
    3
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Published
    2001
  • Series
    DEA
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.032W 1.60mmx0.80mm
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    2.45GHz Center