  • LLP.5875.Y.A.30
LLP.5875.Y.A.30
advertisement
Manufacturer No:
LLP.5875.Y.A.30
Manufacturer:
Taoglas
HK JDW NO:
774-LLP.5875.Y.A.30
Package:
0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
Datasheet:
LLP.5875.Y.A.30
Description:
LTCC LOW PASS FILTER FOR 5875MHZ
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LLP.5875.Y.A.30
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 8 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Frequency
    5.5125GHz Center
  • Bandwidth
    725MHz
  • Filter Type
    Low Pass
  • Insertion Loss
    0.6dB
  • Ripple
    0.5dB
  • Height (Max)
    0.045 1.15mm