  • DBZ12058VZ20172BJ1
DBZ12058VZ20172BJ1
advertisement
Manufacturer No:
DBZ12058VZ20172BJ1
Manufacturer:
Vishay Beyschlag
HK JDW NO:
878-DBZ12058VZ20172BJ1
Package:
Axial - Threaded Terminals
Description:
CAP FEEDTHRU 200PF 17.5KV AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DBZ12058VZ20172BJ1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Bolt
  • Mounting Type
    Bolt Mount
  • Package / Case
    Axial - Threaded Terminals
  • Operating Temperature
    -55°C~100°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2016
  • Series
    DBZ
  • Size / Dimension
    0.550Diax2.283L 13.97mmx58.00mm
  • Tolerance
    -10% +20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    7500V 7.5kV
  • Capacitance
    200pF
  • Current
    4A
  • Thread Size
    M4
  • Length
    57.9882mm