  • DA-025-24-02-00-00
DA-025-24-02-00-00
advertisement
Manufacturer No:
DA-025-24-02-00-00
HK JDW NO:
478-DA-025-24-02-00-00
Package:
Description:
THERMOELECT ASSY DIRECT AIR 1.6A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DA-025-24-02-00-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Weight
    1.8lbs 816.5g
  • Operating Temperature
    -10°C~49°C
  • Published
    2010
  • Series
    Tunnel
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    49°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Voltage
    24V
  • Current
    1.6A
  • Dimensions - Overall
    99mm L x 65mm W x 82mm H
  • Power - Cooling
    25W
  • Heat Transfer Type
    Direct to Air
  • Fan Location
    Warm Side
  • Power Input
    39W