  • D55342K07B100DSWL
D55342K07B100DSWL
advertisement
Manufacturer No:
D55342K07B100DSWL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-D55342K07B100DSWL
Description:
Thick Film, 100Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
D55342K07B100DSWL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • Depth
    1.6mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    3.18mm