  • D1U54P-W-2000-12-HB3C
D1U54P-W-2000-12-HB3C
advertisement
Manufacturer No:
D1U54P-W-2000-12-HB3C
HK JDW NO:
540-D1U54P-W-2000-12-HB3C
Package:
Description:
Quantity:
In Stock : 2985
Step5Bar-code shipping tag
D1U54P-W-2000-12-HB3C
  • Mounting Type
    Rack Mount
  • Operating Temperature
    -5°C~50°C
  • Series
    D1U54P-W-2000 (2000)
  • Size / Dimension
    12.66Lx2.15W x 1.57 H 321.5mmx54.5mmx40.0mm
  • Feature
  • Power (Watts)
    2kW
  • Approval Agency
    CB, cCSAus, CE, CQC, TUV
  • Efficiency
    94%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Current - Output (Max)
    166.7A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC