  • CY2472MD14EF48F2A8
CY2472MD14EF48F2A8
advertisement
Manufacturer No:
CY2472MD14EF48F2A8
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY2472MD14EF48F2A8
Package:
Datasheet:
Description:
4.7nF ±20% -40℃~+125℃ Y2 250VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS