  • CY1151KE1IEB44Q2A2
CY1151KE1IEB44Q2A2
advertisement
Manufacturer No:
CY1151KE1IEB44Q2A2
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY1151KE1IEB44Q2A2
Package:
Datasheet:
Description:
150pF ±10% -40℃~+125℃ Y1 400VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS