  • CY1471ME14EE45W2A2
CY1471ME14EE45W2A2
advertisement
Manufacturer No:
CY1471ME14EE45W2A2
Manufacturer:
Dersonic
HK JDW NO:
16048-CY1471ME14EE45W2A2
Package:
Datasheet:
Description:
470pF ±20% Y1 400VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS