  • CXA-0066-18-1-9CS2973
CXA-0066-18-1-9CS2973
advertisement
Manufacturer No:
CXA-0066-18-1-9CS2973
HK JDW NO:
790-CXA-0066-18-1-9CS2973
Step5Bar-code shipping tag
CXA-0066-18-1-9CS2973
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Jacket (Insulation) Material
    Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
  • Operating Temperature
    150°C
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Cable Type
    Hook-Up
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.098 (2.48mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.008 0.20mm