  • CX5Z-A5B2C5-40-27.0D18
CX5Z-A5B2C5-40-27.0D18
advertisement
Manufacturer No:
CX5Z-A5B2C5-40-27.0D18
HK JDW NO:
151-CX5Z-A5B2C5-40-27.0D18
Step5Bar-code shipping tag
CX5Z-A5B2C5-40-27.0D18
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.205W 7.20mmx5.20mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm
  • Length
    7.1882mm
  • Width
    5.207mm