  • CWR11NH334KB
CWR11NH334KB
advertisement
Manufacturer No:
CWR11NH334KB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CWR11NH334KB
Package:
Molded
Datasheet:
CWR11NH334KB
Description:
330nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 12Ohm Tape & Reel Molded
Step5Bar-code shipping tag
CWR11NH334KB
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330nF
  • Depth
    2.8mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55365
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    12Ohm
  • Height
    1.9mm
  • Length
    3.5mm