  • CW02B7K500KE70
CW02B7K500KE70
advertisement
Manufacturer No:
CW02B7K500KE70
HK JDW NO:
866-CW02B7K500KE70
Description:
Through Hole 7.5kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02B7K500KE70
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    7.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.78mm
  • Length
    15.8mm