  • CW02B38R30KE1213
CW02B38R30KE1213
advertisement
Manufacturer No:
CW02B38R30KE1213
HK JDW NO:
866-CW02B38R30KE1213
Step5Bar-code shipping tag
CW02B38R30KE1213
  • Contact Plating
    Tin
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    38.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    4.78mm
  • Length
    14.3mm