  • CW01M4R750JE70
CW01M4R750JE70
advertisement
Manufacturer No:
CW01M4R750JE70
HK JDW NO:
866-CW01M4R750JE70
Step5Bar-code shipping tag
CW01M4R750JE70
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.75Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.79mm
  • Length
    7.9mm