  • CW0058R200JE12
CW0058R200JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW0058R200JE12
HK JDW NO:
866-CW0058R200JE12
Description:
Through Hole 8.2Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0058R200JE12
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm