  • CW0054R700KE73
CW0054R700KE73
advertisement
Manufacturer No:
CW0054R700KE73
HK JDW NO:
866-CW0054R700KE73
Description:
Through Hole 4.7Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0054R700KE73
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm