  • CW0052R400JE12
CW0052R400JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW0052R400JE12
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CW0052R400JE12
Package:
Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
CW0052R400JE12
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.4Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Wirewound
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm