  • CW0022K500JE12
CW0022K500JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW0022K500JE12
HK JDW NO:
866-CW0022K500JE12
Package:
Ceramic
Datasheet:
Description:
Through Hole 2.5kOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW0022K500JE12
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    2.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    4W
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    19.43mm