  • CTZ3E-40C-X1-PF
CTZ3E-40C-X1-PF
advertisement
Manufacturer No:
CTZ3E-40C-X1-PF
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CTZ3E-40C-X1-PF
Package:
Datasheet:
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, 25 V, 4.5 pF - 40 pF, VERTICAL ADJUSTER, SURFACE MOUNT