  • CT7-Y6Y5V1E152MSEW
CT7-Y6Y5V1E152MSEW
advertisement
Manufacturer No:
CT7-Y6Y5V1E152MSEW
HK JDW NO:
17926-CT7-Y6Y5V1E152MSEW
Description:
1.5nF ±20% -25℃~+85℃ Y1 400VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS