  • CSX750PBC25.000M-UT
CSX750PBC25.000M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750PBC25.000M-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750PBC25.000M-UT
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
CSX750PBC25.000M-UT
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    4
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Voltage
    3.6V
  • Min Supply Voltage
    3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Accuracy
    0.01 %
  • Frequency (Max)
    100MHz