  • CSX750PCC25.0000M-UT
CSX750PCC25.0000M-UT
advertisement
Manufacturer No:
CSX750PCC25.0000M-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CSX750PCC25.0000M-UT
Step5Bar-code shipping tag
CSX750PCC25.0000M-UT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Frequency (Max)
    125MHz
  • Height
    1.6mm
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm