  • CSTNE20M0VH3L000R0
CSTNE20M0VH3L000R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTNE20M0VH3L000R0
HK JDW NO:
535-CSTNE20M0VH3L000R0
Description:
Quantity:
In Stock : 5808
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CSTNE20M0VH3L000R0
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Capacitance
    15pF
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±0.11%
  • Impedance
    40Ohms
  • Frequency Tolerance
    ±0.07%
  • Height
    0.039 1.00mm