  • CSTNE19M2VH3L000R0
CSTNE19M2VH3L000R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTNE19M2VH3L000R0
HK JDW NO:
535-CSTNE19M2VH3L000R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTNE19M2VH3L000R0
  • Capacitance
    15pF
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±0.11%
  • Frequency Tolerance
    ±0.07%
  • Height
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm