  • CSTLS32M0X51-B0
CSTLS32M0X51-B0
advertisement
Manufacturer No:
CSTLS32M0X51-B0
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-CSTLS32M0X51-B0
Package:
Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
Datasheet:
CSTLS32M0X51-B0
Description:
CERAMIC RES 32.0000MHZ 5PF T/H
Step5Bar-code shipping tag
CSTLS32M0X51-B0
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Contact Plating
    Copper, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~80°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    CERALOCK® CSTLS
  • Size / Dimension
    0.217Lx0.118W 5.50mmx3.00mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
  • Type
    Ceramic
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±0.2%
  • Physical Dimension
    L5.5XB3.5XH6.5 (mm)/L0.217XB0.138XH0.256 (inch)
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Load Capacitance
    5pF
  • Impedance
    50Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Height
    0.256 6.50mm