  • CSTCV24M0X51Q-R0
CSTCV24M0X51Q-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCV24M0X51Q-R0
HK JDW NO:
535-CSTCV24M0X51Q-R0
Package:
3-SMD, No Lead
Datasheet:
CSTCV24M0X51Q-R0
Description:
Resonators 24MHz 5%
Step5Bar-code shipping tag
CSTCV24M0X51Q-R0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    NRND (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Mount
  • Package / Case
    3-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CERALOCK® CSTCV
  • Size / Dimension
    0.146Lx0.122W 3.70mmx3.10mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Not For New Designs
    SMD/SMT
  • Type
    Ceramic
  • Additional Feature
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±0.3%