  • CSTCR4M91G55A-R0
CSTCR4M91G55A-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCR4M91G55A-R0
HK JDW NO:
535-CSTCR4M91G55A-R0
Package:
3-SMD, Non-Standard
Datasheet:
CSTCR4M91G55A-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCR4M91G55A-R0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.079W 4.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Not For New Designs
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Composition
    Ceramic
  • Frequency
    4.91MHz
  • Load Capacitance
    39pF
  • Frequency Tolerance
    0.5%
  • Height
    0.047 1.19mm