  • CSTCE8M18G55-R0
CSTCE8M18G55-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCE8M18G55-R0
HK JDW NO:
535-CSTCE8M18G55-R0
Datasheet:
CSTCE8M18G55-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCE8M18G55-R0
    Select All
  • Contact Plating
    Gold
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    8.18MHz
  • Operating Frequency
    8.18MHz
  • Load Capacitance
    33pF
  • Frequency Tolerance
    0.5%
  • Height
    0.031 0.79mm