  • CSR21E476MB
CSR21E476MB
advertisement
Manufacturer No:
CSR21E476MB
HK JDW NO:
417-CSR21E476MB
Description:
47μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 110mOhm Metal
Step5Bar-code shipping tag
CSR21E476MB
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    47μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    110mOhm
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm