  • CSR13H684KB
CSR13H684KB
advertisement
Manufacturer No:
CSR13H684KB
HK JDW NO:
417-CSR13H684KB
Description:
680nF 10% 125°C-Max -55°C-Min 10Ohm 2-Termination Polar TANTALUM (DRY/SOLID) 0.0003mA Axial
Step5Bar-code shipping tag
CSR13H684KB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    680nF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    10Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    75V
  • Lead Diameter
    510 μm
  • Leakage Current
    0.0003mA
  • Tan Delta
    0.02
  • Diameter
    3.43mm
  • Length
    7.26mm