  • CSR09H154KS
CSR09H154KS
advertisement
Manufacturer No:
CSR09H154KS
HK JDW NO:
417-CSR09H154KS
Description:
150nF 10% 125°C-Max -55°C-Min Metal
Step5Bar-code shipping tag
CSR09H154KS
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150nF
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    6.35mm