  • CSM1-A1B2C3-70-14.7456D20
CSM1-A1B2C3-70-14.7456D20
advertisement
Manufacturer No:
CSM1-A1B2C3-70-14.7456D20
HK JDW NO:
151-CSM1-A1B2C3-70-14.7456D20
Step5Bar-code shipping tag
CSM1-A1B2C3-70-14.7456D20
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70Ohms
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    4.2926mm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.699mm