  • CSC10A0175R0GEK
CSC10A0175R0GEK
advertisement
Manufacturer No:
CSC10A0175R0GEK
HK JDW NO:
866-CSC10A0175R0GEK
Step5Bar-code shipping tag
CSC10A0175R0GEK
  • Contact Plating
    Tin
  • Number of Pins
    10
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    75Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.25W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    25.15mm