  • CSC09B012K20GEK
CSC09B012K20GEK
advertisement
Manufacturer No:
CSC09B012K20GEK
HK JDW NO:
866-CSC09B012K20GEK
Package:
Conformal
Datasheet:
CSC09B012K20GEK
Step5Bar-code shipping tag
CSC09B012K20GEK
  • Contact Plating
    Tin
  • Number of Pins
    9
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.45W
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    22.61mm