  • CSC06A01180KGEK
CSC06A01180KGEK
advertisement
Manufacturer No:
CSC06A01180KGEK
HK JDW NO:
866-CSC06A01180KGEK
Package:
SIP
Step5Bar-code shipping tag
CSC06A01180KGEK
  • Package / Case
    SIP
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    180kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    14.99mm