  • CSC05B011K50GPA
CSC05B011K50GPA
advertisement
Manufacturer No:
CSC05B011K50GPA
HK JDW NO:
866-CSC05B011K50GPA
Package:
Conformal
Datasheet:
CSC05B011K50GPA
Step5Bar-code shipping tag
CSC05B011K50GPA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Number of Pins
    5
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    800mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    12.45mm