  • CS45-B2GA331K-NKA
CS45-B2GA331K-NKA
advertisement
Manufacturer No:
CS45-B2GA331K-NKA
HK JDW NO:
769-CS45-B2GA331K-NKA
Datasheet:
CS45-B2GA331K-NKA
Description:
CS45 330pF 440VAC Ceramic Capacitor ±10% B 0.256Dia 6.50mm -25°C~125°C High Voltage Through Hole Radial, Disc
Quantity:
In Stock : 1285
Step5Bar-code shipping tag
CS45-B2GA331K-NKA
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.256Dia 6.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Feature
    High Voltage
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Rated
    440VAC
  • Capacitance
    330pF
  • Lead Pitch
    7.493mm
  • Lead Spacing
    0.295 7.50mm