  • CS325S-40.000MABJT
CS325S-40.000MABJT
advertisement
Manufacturer No:
CS325S-40.000MABJT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CS325S-40.000MABJT
Package:
Ceramic
Step5Bar-code shipping tag
CS325S-40.000MABJT
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    Ceramic
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    40MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Height
    711.2μm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm