  • CRT18-4WH-100
CRT18-4WH-100
advertisement
Manufacturer No:
CRT18-4WH-100
HK JDW NO:
197-CRT18-4WH-100
Datasheet:
CRT18-4WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 100'
Step5Bar-code shipping tag
CRT18-4WH-100
  • Operating Temperature
    -90°C~200°C
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -90°C
  • Color
    White
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    20kV
  • Wire/Cable Gauge
    18 AWG
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.145 (3.68mm)
  • Insulation Diameter
    3.683 mm